آرایش چشم ها – سالن زیبایی در مشهد
فروردین ۹, ۱۳۹۶
بهداشت در آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی در مشهد
بهداشت سالن زیبایی در آرایشگاه زنانه خوب در مشهد
فروردین ۱۳, ۱۳۹۶
نمایش همه

نکاتی در مورد رفتن به سالن زیبایی

زن زیبا در آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی در مشهد در حال آرایش

زن زیبا در سالن زیبایی در مشهد در حال آرایش

نکاتی در مورد رفتن به سالن زیبایی

** ماهک رخ یکی از مدرن ترین سالن زیبایی در مشهد پذیرای شماست **

وقتی عصبانی هستید، به سالن زیبایی نروید

زن ناراضی از ناراحتی در سالن زیبایی در مشهد

زن عصبانی در سالن زیبایی در مشهد

اگر به‌طور ناگهانی نامزدتان را از دست داده‌اید یا از کار اخراج شده‌اید یا با نزدیک‌ترین دوست‌ خود دعوا کرده‌اید، بدانید که اصلا وقت خوبی برای رفتن به آرایشگاه و تغییر مدل موهای‌تان نیست؛ چون احساسات‌ شما می‌تواند روی تصمیم‌گیری‌های‌تان اثر بگذارد و مدلی انتخاب بکنید که بعدها پشیمان شوید.

آرایشگران نمی‌تواند فکرتان را بخواند

آرایشگرتان نمی‌تواند به شما بگوید که چه می‌خواهید. اگر واقعا هیچ نظری ندارید، ابتدا از مشاوره سالن زیبایی وقت بگیرید نه از آرایشگر آن. طی مشاوره در سالن زیبایی ما می‌توانید با دیدن مدل‌ها و عکس‌های مختلف و بیان نیازهای‌تان، مدل موی خود را انتخاب کنید.

تغییر مدل ناگهانی، تغییر کلی نمی‌دهد

یک سالن زیبایی خوب و یک آرایشگر مجرب، ظاهرتان را خوشایندتر خواهد کرد. می‌تواند بافت طبیعی موهای شما را به بهترین حالت ممکن‌ درآورد اما هیچ‌گاه بافت مو، چهره یا زندگی‌ شما را به‌کلی تغییر نخواهد داد.

درگیر جزییات نشوید 

اگر شما فرق وسط باز می‌کنید و این مطلب را به آرایشگرتان هم گفته‌اید، به این معنی نیست که او باید اصلاح مویتان را هم از وسط شروع کند. به آرایشگرتان اطمینان کنید و به یاد داشته باشید که وقتی مدل موی مورد نظرتان را به او اطلاع داده‌اید، بقیه کارها به عهده وی است.

به موقع در سالن زیبایی حاضر شود

حضور به موقع در سالن زیبایی در مشهد

حضور به موقع در سالن زیبایی در مشهد

یکی از بهترین آرایشگرها می‌گفت که چقدر ممکن است دیر رسیدن مشتری، همه برنامه‌های آرایشگر را به‌ هم بریزد: اگر ۱۰ دقیقه دیر بیایید، ۱۰ دقیقه دیگر هم لازم است که آماده شوید، چای یا قهوه‌ای بنوشید و به محل مورد نظر بروید و تنها استرس برای آرایشگر می‌ماند که چطور با زمانی کمتر بهترین اصلاح مو را برای شما انجام دهد

نباید دوستان‌ را هم با خود ببرید

وقت سالن زیبایی برای شما است، نه برای دوستانتان؛ آرایشگری می‌گفت: «اگر دوستان فرد در حین انجام کار آنجا باشند، کارها به هم خواهد ریخت.» همچنین باعث می‌شود که آرایشگر فکر کند نه تنها باید شما را راضی کند، بلکه باید کاری کند که همراهان‌تا‌ن هم راضی شوند؛ این واقعا منصفانه نیست.

آرامش داشته باشید

خیلی بهتر است که در زمان اصلاح مو آرام، راحت، خونسرد و خالی از استرس باشید تا بهتر بتوانید با آرایشگرتان صحبت کرده و مدل موی مورد نظرتان را برای او تشریح کنید.

تصویر مدل موی مورد نظرتان را داشته باشید

آوردن عکس بهترین راه برای بیان مقصودتان و تشریح مدل موی دلخواه‌تان است. حتی بعضی می‌گفتند آوردن عکس مدل موهایی که بدتان می‌آید و نمی‌خواهید هم بسیار مفید است. با این کار خیلی واضح‌تر علایقتان را بیان کرده و مدل موی مورد نظرتان را به آرایشگر می‌فهمانید.

میتوانید پست سالن زیبایی در گوشی هوشمند شما را مطالعه کنید. به موارد جالی دست خواهید یافت!

بعد از آرایشگاه، نظر دوستانتان را بپرسید

با این کار می‌توانید نظر دوستانتان را هم جویا شوید و اگر خواستید، در دفعات بعدی پیشنهادهای آن‌ها را هم به کار گیرید.

برای درک بهترین سالن زیبایی در مشهد ماهک رخ را تجربه کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *