رازهای زیبایی زنان در سالن زیبایی در مشهد بهترین آرایشگاه عروس زنانه در مشهد
رازهای زیبایی زنان
فروردین ۷, ۱۳۹۶
زن زیبا در آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی در مشهد در حال آرایش
نکاتی در مورد رفتن به سالن زیبایی
فروردین ۱۲, ۱۳۹۶
نمایش همه

آرایش چشم ها – سالن زیبایی در مشهد

آموزش آرایش چشم ها

– سالن زیبایی در مشهد – آرایشگاه عروس در مشهد – ماهک رخ –

آرایش چشم

به گوشه داخلی چشم پلک پایین (بینی و زیر ریشه های مژه های زیرین )و گوشه خارجی چشم بسیار اهمیت دهید و با یک مداد چشم سیاه انها را طراحی کرده و از یک برس نرم استفاده نموده و خطوط چشم را با هم تلفیق نمایید . ریمل ها را می بایست به صورت لایه ها ی نازک چندین بار توسط قلموی خشک بر روی مژه ها استفاده نموده طوری که مژه ها به هم نچسبند.

سالن زیبایی در مشهد ماهک رخ

ریمل مژه بهترین ابزار ارایش مژه محسوب می شوند. ریمل ها ریشه ها را از نوک مژه ها ضخیم تر می کند و نباید خیلی رقیق تر باشند.

در ارتباط با رنگ ریمل اغلب رنگ مشکی استفاده می گردد.البته رنگ های دیگری از جمله رنگ ابی تیره بستگی به سلیقه شخصی مشتری دارد. مداد سیاه .کژال یا سرمه چشم برای کشیدن حاشیه پلک پایین مناسب هستند زیرا خطی افقی در چشم ایجاد می کنند. مداد قهوه ای مانند کژال روشن تر است مداد ابی برای چشمان قهوه ای و ابی بکار می رود.

سالن زیبایی در مشهد - آرایش چشم ها

سالن زیبایی در مشهد – آرایش چشم ها

برای اصلاح کردن چشمان چروکیده مژه مصنوعی را نزدیک مژه های طبیعی در گوشه داخلی چشم بچسبانید و یک فاصله یک میلی متری بین خط مژه طبیعی و مصنوعی در مژه بیرونی چشم ایجاد کنید.سپس مژه های مصنوعی را به مژه های طبیعی بچسبانید و انها را طوری بچسبانید که کمی بالاتر قرار داده شوند هنگامی که چسب مژه ها خشک شود پوست پلک بدون چروک به نظر میرسد.

تغییر و اصلاح شکل چشم برای ایجاد چشم های بادامی

گوشه داخلی و بیرونی پلک را تیره تر کنید وسط ان را روشن بگذارید و از مژه مصنوعی استفاده نمایید . مژه های بلند را در وسط و مژه های کوتاه را در گوشه داخلی چشم بکار ببرید .

سالن زیبایی در مشهد ماهک رخ

 بالا بردن چشم های افتاده به سمت پایین

گوشه داخلی را پایین اورده و گوشه بیرونی را بالا بکشید .سایه چشم تیره را در قسمتی بکار ببرید که حالت چشم و مژه را به سمت بالا ببرد.

پایین اوردن چشم های کشیده به سمت بالا

با رسم یک هلال ماه در گوشه داخلی چروک پلک را بپوشانید و شپس ان را در درست گوشه بیرونی به پایین بکشید.

چشم های نزدیک به هم

فاصله دو ابرو را زیادتر کرده چشم را کشیده و در جهت شقیقه ها طراحی نموده و مژه ها را تا جایی که گوشه بیرونی کاملا محو شود فر کنید.

چشم های دور از هم و باز

فاصله بین دو ابرو را به یکدیگر نزدیک نمایید و چشم ها نباید کشیده و در جهت شقیقه ها طراحی گردد.

چشم های پف کرده

چشم را با یک مداد تیره طراحی کرده و ان را تا گوشه بیرونی چشم بکشید.وسط پلک یعنی جایی که پف دار تر به نظر می رسد را با سایه گودتر نشان دهد.

چشم های گود فرو رفته

از سایه چشم با رنگ روشن در پلک بالایی استفاده کنید و مژه ها را به خوبی فر کنید.اگر از مژه های مصنوعی استفاده می کنید بدانید که انها باید کوتاه باشند.طوری که سایه ایجاد نکنند.از رنگی استفاده کنید که استخوان زیر چشم را گردتر نشان دهد.

چشم های برامده (ارثی)

زوایا را با یک مداد تیره عمق داده و انها را به صورت عمودی پایین اورده و به صورت افقی پهن تر کنید.از سایه چشم تیره در پلک بالایی استفاده کنید(از مژه ها به سمت چروک ها )

برای چشمانی که حالت بسته دارند

ارایش گوشه های داخلی چشم می بایست کمرنگ باشد.برای مداد داخل چشم اگر چشم درشت باشد از رنگ قهوه ای و مشکی استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *